Gmina Resko to miejsce, które ciągle warto odkrywać... i promować :)

Zapraszamy więc do odkrycia na nowo Gminy Resko  – a to za sprawą wyjątkowego spaceru po gminie z perspektywy lotu ptaka, a dosłownie z lotu drona.

Nie tak dawno zrealizowaliśmy film promocyjny, o którym istnieniu może nie wszyscy jeszcze wiedzą. Film prezentuje walory turystyczne naszej gminy. Wyjątkowość filmu polega na tym, że gmina pokazana jest z wysokości kilkuset metrów. Mamy zatem niepowtarzalną okazję podpatrzeć jak wygląda nasze miasto i gmina z zupełnie innej, niecodziennej perspektywy.

Film można obejrzeć po kliknięciu tutaj.

W tym roku, w okresie letnim, będą trwały prace związane z utworzeniem nowego produktu tyrystycznego. Wirtualny Spacer po Gminie Resko to funkcjonalna prezentacja multimedialna, która będzie przenosić każdego odbiorcę w wyjątkową i interaktywną podróż. Takie wirtualne wędrowanie pozwoli zobaczyć najciekawsze obiekty i najbardziej malownicze zakątki w naszej gminie. To zupełnie nowa forma promocji regionu, przypominająca znane na całym świecie „Google street view”.

Mamy nadzieję, że dzięki tym projektom pozostawimy trwały ślad, który kiedyś będzie stanowić istotny materiał źródłowy w poznawaniu historii Reska a dziś będzie ważnym elementem w promocji, przyczyniając się do wzrostu liczby turystów i gości odwiedzających naszą gminę.