• Herb Reska
  • Gmina Resko
Projekty UE

14 lut
2018

 

Na kartach historii powiatu łobeskiego zapisało się kolejne cykliczne wydarzenie – KLUCZE DO SUKCESU. Co dwa lata wręczane wyróżnienia Starosty Łobeskiego w dziedzinie przedsiębiorczości są uhonorowaniem ciężkiej pracy przedsiębiorców, dzięki którym rozwój gospodarczy naszego regionu jest dostrzegalny na tle województwa.

W dniu 9 lutego 2018 roku na Hali Sportowo-Widowiskowej w Łobzie odbyła się uroczysta II Gala Przedsiębiorczości Powiatu Łobeskiego pn. Klucz do Sukcesu.

Uroczystego otwarcia II Gali Przedsiębiorczości dokonał Paweł Marek Starosta Łobeski, Grzegorz Katowicki Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan oraz Henryk Milczarkowski Starszy Cech, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Łobzie.

Podczas tego wspaniałego wieczoru nie zabrakło również kilku słów uznania od Pana Jarosława Rzepy Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego, który był obecny podczas wydarzenia.

Laureaci wyróżnień Starosty Łobeskiego w dziedzinie przedsiębiorczości pn. Klucz do Sukcesu 2018 z Gminy Resko :

- w kategorii Największy Pracodawca Roku Gminy Resko:

I miejsce  IKEA NDUSTRY POLAND Sp. z o.o.

II miejsce  SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL REJONOWY W NOWOGARDZIE – SZPITAL W RESKU

III miejsce  ZUBWIT MĘTLOWIE

- w kategorii Firma Rodzinna II miejsce otrzymał ZAKŁAD PRZETWÓRSTA MIĘSNEGO „BAN” BERNARD I ANDRZEJ NIEDŹWIEDZCY - GMINA RESKO.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!